DESKA PODŁOGOWA WARSTWOWA DĘBOWA

Jest to deska warstwowo klejona gotowa do ułożenia. Olejowana lub lakierowana, szczotkowana lub nie, składa się z 4,5mm warstwy wierzchniej wykonanej z dębu. Konstrukcja deski umożliwia montaż na ogrzewanie podłogowe.

DESKA WARSTWOWA ZŁOTY SĘK

Dla tych z Państwa, którym marzy się przytulne, charakterystyczne wnętrze, a także dla tych, którzy planują ogrzewanie podłogowe, najlepszym wyborem będzie dębowa deska warstwowa. Ten klasyczny gatunek drewna cechuje się wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem i pięknym rysunkiem słoi. Pasuje zarówno do klasycznego wystroju, jak i do stylu prowansalskiego czy skandynawskiego – wszędzie wprowadza przytulną, ciepłą aurę.

Warstwowa konstrukcja, jaką ma dębowa deska podłogowa, bardzo dobrze przewodzi ciepło. Doskonale sprawdzi się więc na ogrzewanie pod posadzką, a do tego sprawi, że będzie ona przyjemnie ciepła. W rezultacie pozwoli stworzyć wyjątkowe wnętrze – bardzo przytulne i komfortowe, a jednocześnie eleganckie i stylowe. Ponieważ nasz produkt jest wytrzymały, efekt będzie Państwa cieszył przez długi czas!

deska podłogowa warstwowa lakierowana półmatowa

DESKA LAKIEROWANA
półmat

deska podłogowa warstwowa lakierowana matowa

DESKA LAKIEROWANA
mat

deska podłogowa warstwowa szczotkowana

DESKA SZCZOTKOWANA

DESKA TRÓJWARSTWOWA ZŁOTY SĘK

Deska zbudowana z trzech warstw drewna liściastego - warstwa wierzchnia o gr.4,5mm, wykonanna z dębu lub jesionu. Warstawa środkowa oraz spodnia wykonana z drewna liściastego.

Deska gotowa do ułożenia, wykończona lakierem o gramaturze 120g/m2 lub olejowoskiem. Fazowana czterostronnie oraz szczotkowana na życzenie klienta. Konstrukcja trójwarstwowa jest idealna na ogrzewanie podłogowe.

Parametry techniczne deski:
Grubość: 14mm
Szerokość: 120, 140, 160, 180, 190mm
Długość: 600-1200, 600-2200mm

deska podłogowa trójwarstwowa 3oak

RODZAJE KLASYFIKACJI DREWNA

deska podłogowa warstwowa klasa A

KLASA A

naturalny kolor drewna, dowolny układ słoja, sęk zdrowy do 10 mm, dziurka po seku do 5mm

deska podłogowa warstwowa klasa B

KLASA B

dowolny układ słoja, przebarwienia naturalne dopuszczalne, sęk zdrowy do 30mm, dziura po sęku do 10mm, pęknięcia sęka do 35mm długości, rozszczepienie do 5mm

deska podłogowa warstwowa klasa R

KLASA R

dowolny układ słoja, wygląd rustykalny, naturalny kolor twardzieli i bieli, dopuszczalne delikatne przebarwienia naturalne i suszarniane, sęk zdrowy do 50 mm, dziura po sęku do 20mm, pęknięcia sęka do 60mm długości, rozszczepienie do 8mm, zakorki do 100mm

deska podłogowa trójwarstwowa na sklejce

DESKA TRÓJWARSTWOWA ZŁOTY SĘK (NA SKLEJCE)

Deska warstwowa zbudowana z warstwy wierzchniej dębowej lub jesionowej o gr.4,5mm, warstwy sklejki oraz warstwy drewna liściastego.

Deska gotowa do ułożenia, wykończona lakierem o gramaturze 120g/m2 lub olejowoskiem. Fazowana czterostronnie oraz szczotkowana na życzenie klienta. Konstrukcja trójwarstwowa jest idealna na ogrzewanie podłogowe.

Parametry techniczne deski:
Grubość: 15mm
Szerokość: 120, 140, 160, 180, 190, 200, 220, 240mm
Długość: 600-1200, 600-2200mm

DESKA WARSTWOWA - QUERCUS LONG

Dwuwarstwowa deska zbudowana z wysokiej jakosci sklejki brzozowej, warstwę licową stanowi szlachetne drewno dębowe lub jesionowe. Konstrukcja odpowiednia na ogrzewanie podłogowe.

Parametry techniczne deski:
Grubość: 20mm (warstwa górna- lamela 4,5mm, warstwa dolna sklejka brzozowa-15mm)
Szerokość: 230, 250, 270mm
Długość: 3000-6000mm (deski dłuższe dostępne na zapytanie indywidualne)
Gatunek: Dąb, Jesion
Wykończenie: Lakierowana/ Olejowana/ Szczotkowana

deska podłogowa trójwarstwowa Quercus Long

SPRAWDŹ NASZE KOLORY
DESEK PODŁOGOWYCH