DESKA LAKIEROWANA

Jest to deska warstwowo klejona gotowa do ułożenia lakierowana składa się z 4,5mm warstwy wierzchniej wykonanej z dębu, jesionu, klonu. Konstrukcja deski umożliwia montaż na ogzrewanie podłogowe.

DESKA LAKIEROWANA

Zachwycamy się drewnianymi podłogami – wyraźnymi sękami, głębokim kolorem i kształtem słoi. Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć piękną posadzkę także i u siebie! Wystarczy sięgnąć po warstwowe deski lakierowane: eleganckie, wytrzymałe i bardzo trwałe. Są wyjątkowo proste w montażu, po ułożeniu nie trzeba ich olejować ani samodzielnie wykańczać. Od razu więc można wstawiać meble!

Deska lakierowana to szansa na stworzenie wyjątkowego, oryginalnego wnętrza. Dostępne jest wiele kolorów, od jasnych po ciemne, od głębokich i wyrazistych po delikatne i pobielane. Bez względu na sposób ich wykończenia, naturalne piękno drewna pozostaje nienaruszone – podkreślamy urodę sęków i słoi, zamiast ją tłumić. Dzięki temu nasze produkty w każdym wnętrzu nadają przytulnego i wyjątkowego charakteru.

DESKI LAKIEROWANE

kolory wykończenia desek podłogowych

Make your own website in a few clicks! Mobirise helps you cut down development time by providing you with a flexible website editor with a drag and drop interface. MobiRise Website Builder creates responsive, retina and mobile friendly websites in a few clicks. Mobirise is one of the easiest website development tools available today. It also gives you the freedom to develop as many websites as you like given the fact that it is a desktop app.