PODŁOGI DREWNIANE

Szukasz alternatywnego sposobu ocieplania wnętrz, ale nie chcesz rezygnować z eleganckiej, drewnianej posadzki? Nie musisz! Proponujemy warstwowe deski na ogrzewanie podłogowe – proste w montażu i doskonale przewodzące ciepło. Każde pomieszczenie, w którym się znajdą, będzie wyglądać przytulnie i efektownie. Wyraźnie widoczne sęki i słoje będą cieszyć oko przez wiele lat, ponieważ nasze produkty są wyjątkowo trwałe.

Warstwowa deska na ogrzewanie podłogowe jest fabrycznie lakierowana lub olejowana, dlatego nie wymaga żadnych dodatkowych przygotowań. Zaraz po położeniu jest gotowa do użytku. Wygląda imponująco i nadaje charakteru każdemu wnętrzu – czy jest to salon, czy sypialnia albo gabinet. Proponujemy kilka szlachetnych gatunków i wiele kolorów wykończenia, dlatego jesteśmy pewni, że mamy dokładnie to, czego Państwo potrzebują.

deski podłogowe warstwowe dębowe

DESKI WARSTWOWE DĘBOWE

Jest to deska warstwowo klejona gotowa do ułożenia. Olejowana, lakierowana lub szczotkowana, składa się z 4,5mm warstwy wierzchniej wykonanej z dębu. Konstrukcja deski umożliwia montaż na ogzrewanie podłogowe.

DESKI WARSTWOWE JESIONOWE

Jest to deska warstwowo klejona gotowa do ułożenia. Olejowana lub lakierowana, może być też szczotkowana, składa się z 4,5mm warstwy wierzchniej wykonanej z jesionu. Konstrukcja deski umożliwia montaż na ogrzewanie podłogowe.

deski podłogowe warstwowe jesionowe
deski warstwowe jodelka

DESKI WARSTWOWE JODEŁKA

Jest to deska warstwowo klejona gotowa do ułożenia. Olejowana, lakierowana może być też szczotkowana, składa się z 4,5mm warstwy wierzchniej. Konstrukcja deski umożliwia montaż na ogzrewanie podłogowe.

DESKI WARSTWOWE
QUERCUS LONG

Jest to produkt całkowicie wykonany z naturalnego drewna. Deska QUERCUS LONG zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną, jest wytrzymała na odkształcenia oraz na uszkodzenia mechaniczne.

deska podłogowa Quercus long
deski podłogowe inne gatunki drewna

DESKI WARSTWOWE POZOSTAŁE GATUNKI DREWNA

są to deski warstwowo klejone gotowa do ułożenia. Olejowana lub lakierowana, może być też szczotkowana, składa się z 4,5mm warstwy wierzchniej wykonanej z np. akacji, orzecha amerykańskiego, sapeli, oliwki i inne. Konstrukcja deski umożliwia montaż na ogrzewanie podłogowe.

SPRAWDŹ NASZE KOLORY
DESEK PODŁOGOWYCH