PODŁOGI DREWNIANE

Deski podłogowe warstwowo klejone.
Solidna, trwała, niezwykle efektowna w wyglądzie – taka właśnie jest każda oferowana przez nas deska podłogowa. Dzięki niej podłoga drewniana będzie się prezentować bez zarzutu, tworząc podstawę pięknego i efektownego pomieszczenia. Naturalne sęki, różne układy słoja, bogate możliwości w zakresie koloru i sposobu wykończenia zapewniają wybór deski podłogowej idealnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Zapewni ona doskonałe, ponadczasowe piękno podłodze drewnianej i odmieni wygląd mieszkania czy domu.

deski podłogowe warstwowe dębowe

DESKI WARSTWOWE DĘBOWE

Jest to deska warstwowo klejona gotowa do ułożenia. Olejowana, lakierowana lub szczotkowana, składa się z 4,5mm warstwy wierzchniej wykonanej z dębu. Konstrukcja deski umożliwia montaż na ogzrewanie podłogowe.

DESKI WARSTWOWE JESIONOWE

Jest to deska warstwowo klejona gotowa do ułożenia. Olejowana lub lakierowana, może być też szczotkowana, składa się z 4,5mm warstwy wierzchniej wykonanej z jesionu. Konstrukcja deski umożliwia montaż na ogrzewanie podłogowe.

deski podłogowe warstwowe jesionowe
deski warstwowe jodelka

DESKI WARSTWOWE JODEŁKA

Jest to deska warstwowo klejona gotowa do ułożenia. Olejowana, lakierowana może być też szczotkowana, składa się z 4,5mm warstwy wierzchniej. Konstrukcja deski umożliwia montaż na ogzrewanie podłogowe.

DESKI WARSTWOWE
QUERCUS LONG

Jest to produkt całkowicie wykonany z naturalnego drewna. Deska QUERCUS LONG zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną, jest wytrzymała na odkształcenia oraz na uszkodzenia mechaniczne.

deska podłogowa Quercus long
deski podłogowe inne gatunki drewna

DESKI WARSTWOWE POZOSTAŁE GATUNKI DREWNA

są to deski warstwowo klejone gotowa do ułożenia. Olejowana lub lakierowana, może być też szczotkowana, składa się z 4,5mm warstwy wierzchniej wykonanej z np. akacji, orzecha amerykańskiego, sapeli, oliwki i inne. Konstrukcja deski umożliwia montaż na ogrzewanie podłogowe.

SPRAWDŹ NASZE KOLORY
DESEK PODŁOGOWYCH